Newsletter:

Odoberajte aktuálne novinky:Neviem prečítať text

info linka 0910 966 423
Reklama
Výhody nákupu u nás

1. orientácia na zákazníka
Mojím hlavným záujmom je, aby bol zákazník spokojný – to znamená, že ak máte nejakú predstavu, čo by ste chceli v tomto obchodíku mať, napíšte mi na email: info@sperkyalexandra.sk
Ak budem mať možnosť zrealizovať Vaše želania, rada Vám ich splním. Nezabudnite - Vaše postrehy, názory a spätná väzba sú pre mňa veľmi dôležité!

2. osobná zodpovednosť
Za týmto eshopom nestojí žiadny tím ľudí ani anonymná firma – za všetko je zodpovedná jedna osoba. Ak máte nejaký problém, stačí sa obrátiť na mňa a nemusíte sa obávať toho, že tú otázku budem delegovať na niekoho iného a riešenie sa bude neustále odkladať. Všetky veci. či už sa to týka dostupnosti tovaru, sortimentu, platby alebo dodania, budem riešiť sama. Tým ušetríte čas a vyhnete sa vyhýbavým odpovediam.

3. jedinečnosť tovaru
Výrobky nakupujem takmer výlučne zo zahraničia, väčšinou po jednom kuse, takže sa nemusíte obávať, že by ten istý výrobok z tohoto eshopu nosilo na Slovensku 100 ľudí. Tovar z e-shopu vyberám sama, snažím sa, aby to boli všetko veci, ktoré štýlovo vyhovujú smerovaniu tejto stránky. Ďalším faktom je, že by som nechcela by som predávať výrobky, ktoré nájdete v každej bižutérii.

4. telefonická dostupnosť 6 dní v týždni
V prípade otázok ma môžete kontaktovať kedykoľvek medzi 9:00 – 19:00 hod. v každý pracovný deň a sobotu.

5. články a zaujímavé informácie
Tento e-shop Vám okrem nákupu tovaru ponúka aj niečo zadarmo – do sekcie Blog plánujem postupne pridávať rôzne člénky na zaujímavé témy, životopisy známych osobností, úryvky z diel svetovej literatúry, popisy a mapovanie vzniku jednotlivých štýlov jako gothic, vintage a pod.

6. stále nový tovar a sledovanie trendov
Takmer každý deň s abudem snažiť pridávať nový tovar, ktorý neustále objednávam. Sledujem pri tom aj módne trendy, hľadám vecičky, ktoré sú aktuálne a práve "in", takže to bude robiť tento e-shop dynamickým, a keď sa sem budete vracať, vždy tu objavíte niečo nové.