Newsletter:

Odoberajte aktuálne novinky:Neviem prečítať text

info linka 0910 966 423
Reklama
O mne

Milá návštevníčka, milý návštevník,

srdečne Vás vítam vo svojom e-shope!

Volám sa Alexandra a myšlienka na takýto obchodík sa u mňa vyvíjala v priebehu roku 2011. Predtým by mi ani nenapadlo, že by som si mohla založiť vlastný e-shop. Celé to totiž začalo tým, že som ako hobby vyrábala bižutériu pre seba a svojich známych, a skôr z recesie ako s reálnym úmyslom podnikať som ju ponúkala na stránke venovanej hand-made výrobkom. Na moje veľké prekvapenie sa však moje veci začali predávať…
A keďže popri zháňaní komponentov na výrobu bižutérie som našla niekoľko zaujímavých zdrojov s tovarom, ktorý ma doslova nadchol, napadlo mi, že by tieto pekné veci mohli osloviť a potešiť aj iných. Navyše, zistila som, že pri mojom vtedy polročnom bábätku nemám veľa času venovať sa vlastnej tvorbe, a tak vo mne dozrelo rozhodnutie  predávať hotové výrobky.
Sortiment tovaru vyberám hlavne podľa svojho vkusu – páči sa mi vintage štýl s nádychom histórie a romantickými prvkami, kameje (portréty dámy v medailónikoch), tajomné gotické šperky, florálne motívy, mašle…  

Postupne pridávam do e-shopu viac výrobkov a keďže mám tak trochu literárne sklony, pridala som aj blog s rôznymi témami a poviedky.

V rku 2015 sa mi podarilo získať certifikát v lodnýnskej škole stylingu 3coloursrule.com, a tak sa začínam venovať aj tejto oblasti a ponúkam osobný styling a vytvorenie outfitov na mieru.


Dúfam, že sa Vám bude moja ponuka páčiť, že sa u mňa budete cítiť príjemne a že si u mňa nájdete to svoje – či už v ponúkanom tovare, alebo pri čítaní článkov.

Pekný deň,
Alexandra.